Bez nazwy 1

Przedsiębiorstwa to najbardziej wymagająca grupa klientów, dlatego przygotowaliśmy najlepszą ofertę dla firm. Oferujemy usługi dostosowane indywidualnie do każdego klienta. Pracujemy 24h przez 7 dni w tygodniu biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za umówione terminy.

Przeprowadzamy:

  • Biura
  • Firmy
  • Magazyny
  • Archiwa
  • Biblioteki
  • Banki

W celu ustalenia ceny oraz szczegółów przeprowadzki zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, który ustali z Państwem wszelkie sprawy dotyczące przeprowadzki, oceni ilość potrzebnych materiałów do przeprowadzki, rodzaje samochodów i ilu pracowników należy skierować na potrzeby usługi.

Specjalnie dla firm oferujemy usługi przenoszenia mebli wewnątrz biurowca, obsługę transportową oraz drobne prace konserwacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi listami referencyjnymi wystawionymi przez naszych najważniejszych i najbardziej wymagających kontrahentów.

Wyróżnia nas to, że:
Do naszych klientów wysyłamy zawsze doświadczoną kadrę pracowniczą.
(Nasze ekipy składają się tylko z etatowych, starannie wyselekcjonowanych pracowników).

Naszych klientów zaopatrujemy we wszelkie niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzki.
(Z należytym wyprzedzeniem dostarczamy 3 rodzaje kartonów, plombowane kontenery przeznaczone do tajnych dokumentów, taśmy, naklejki znakujące, narożniki zabezpieczające itp.)

Twoim pracownikom udzielany wszelkich informacji dotyczących przygotowania się do przeprowadzki.
(Udzielamy informacji na temat pakowania w kartony, sposobu oznakowania wyposażenia itp.)

Zajmujemy się całkowitym zabezpieczeniem i przetransportowaniem sprzętu IT.
(Rozłączymy, zabezpieczymy, spakujemy do kartonów, oznaczymy, przetransportujemy, a na końcu wypakujemy z kartonów i ustawimy przy stanowisku pracy w nowym obiekcie).

Pakujemy wyposażenie biura.
(Spakujemy w kartony całe wyposażenie biura)

Demontujemy oraz powtórnie montujemy meble oraz elementy stałej zabudowy.
(Rozłożymy na części pierwsze wszystkie meble wymagające demontażu, a następnie w nowej lokalizacji zmontujemy je w miejscu wskazanym przez Zamawiającego)

Oferujemy pełne ubezpieczenie przeprowadzki
(Posiadamy wykupioną polisę OC od wykonywanej działalności gospodarczej na kwotę 100 000 zł, OC przewoźnika drogowego oraz otwartą polisę „CARGO” dzięki, której można ubezpieczyć każdy poszczególny przedmiot znajdujący się na stanie firmy)

Zabezpieczamy ciągi komunikacyjne w budynkach.
(Podczas wykonywania przeprowadzki w budynku zawsze zabezpieczamy wszystkie punkty narażone na zniszczenia, a po wykonaniu usługi zostawiamy lokalizację w należytym porządku)

Utylizujemy zbędne wyposażenie firmy.
Utylizujemy dokumenty.
(W trakcie trwania przeprowadzki wszystkie niepotrzebne dokumenty zostaną zniszczone co zostanie potwierdzone wymaganym certyfikatem)

Wykonujemy drobne prace konserwacyjne.
(Jeżeli jest potrzeba zamontować tablicę do ściany w nowej lokalizacji to tym także się zajmiemy)

Tylko takie podejście pozwala nam sprostać oczekiwaniom każdego nawet najbardziej wymagającego kontrahenta.